MALE LASHES

1ST
MALE LASHES
MASTER LEVEL
Trine Schjerlund
2ND
MALE LASHES
MASTER LEVEL
Anna
Tomik
1ST
MALE LASHES
GRAND MASTER LEVEL
Danuta Bialek
2ND
MALE LASHES
GRAND MASTER LEVEL
Denise Sanabria
3RD
MALE LASHES
GRAND MASTER LEVEL
Ina
Eibl
1ST
MALE LASHES
COMPETITION WINNER LEVEL
Alicia Merlin
2ND
MALE LASHES
 COMPETITION WINNER LEVEL
Beata Lisowska
3RD
MALE LASHES
 COMPETITION WINNER LEVEL
Susanna Kettle -Williams

LASH LIFT

1ST
LASH LIFT
 JUNIOR LEVEL
Zaneta Rydzewska
2ND
LASH LIFT
 JUNIOR LEVEL
Sabine Ludewig-Coumon
3RD
LASH LIFT
 JUNIOR LEVEL
Sherida
Vos
1ST
LASH LIFT
 MASTER LEVEL
Anna
Tomik
2ND
LASH LIFT
 MASTER LEVEL
Evelyne Te Voortis
3RD
LASH LIFT
 MASTER LEVEL
Timmy
Schipper
1ST
LASH LIFT
 GRAND MASTER LEVEL
Paula
Doff
2ND
LASH LIFT
 GRAND MASTER LEVEL
Paulina Mizgalska
3RD
LASH LIFT
 GRAND MASTER LEVEL
Sanna
Suomela
1ST
LASH LIFT
 COMPETITION WINNER LEVEL
Gwenny Hensels
2ND
LASH LIFT
COMPETITION WINNER LEVEL
Melissa
Bruno

LASH ART

3RD
LASH LIFT
COMPETITION WINNER LEVEL
Gwenny Hensels
1ST
LASH
ART
 JUNIOR
LEVEL
Lourdes Velasco Diaz
1ST
LASH ART
 MASTER
LEVEL
Inês
Jorge
1ST
LASH ART
 GRAND MASTER LEVEL
Katherine Elliott
1ST
LASH ART
 COMPETITION WINNER LEVEL
Carla
Giannotti
2ND
LASH ART
 COMPETITION WINNER LEVEL
Sylvia
Mikova

HYBRID LASHES

1ST
HYBRID
MASTER LEVEL
Magdalena
Wisniewska
2ND
HYBRID
MASTER LEVEL
Emma
McHugh
1ST
HYBRID
 GRAND MASTER LEVEL
Anne
Perry
2ND
HRYBID
GRAND MASTER LEVEL
Fitore
Kalludra
3RD
HYBRID
GRAND MASTER LEVEL
Risa
Meldrum

COLOUR LASHES

1ST
COLOUR
 MASTER LEVEL
Alicia
Merlin
2ND
COLOUR
MASTER LEVEL
Evelyne Te 
Voortwis
3RD
COLOUR
 MASTER LEVEL
Anna
Tomik
1ST
COLOUR
 GRAND MASTER LEVEL
Johana Tomaszewski
2ND
COLOUR
GRAND MASTER LEVEL
Ewa
Janowska
1ST
COLOUR
COMPETITION WINNER LEVEL
Vilja
Birkelund
2ND
COLOUR
COMPETITION WINNER LEVEL
Agota
Pasztor
3RD
COLOUR
 COMPETITION WINNER LEVEL
Genevieve Hickin

CLASSIC LASHES

1ST
CLASSIC
 JUNIOR LEVEL
Lien
Vo
2ND
CLASSIC
JUNIOR LEVEL
Weronika
Olszak
3RD
CLASSIC
 JUNIOR LEVEL
Laura
Cirtautaite
1ST
CLASSIC
 MASTER LEVEL
Marta Szafraniec
JOINT 2ND
CLASSIC
MASTER LEVEL
Trine Schjerlund
3RD
CLASSIC
 MASTER LEVEL
Rachel
Rust
1ST
CLASSIC
 GRAND MASTER LEVEL
Danuta
Bialek
2ND
CLASSIC
GRAND MASTER LEVEL
Narnin
Amin
JOINT 3RD
CLASSIC
GRAND MASTER LEVEL
Maja Rogowska
Risa Meldrum
1ST
CLASSIC
COMPETITION WINNER LEVEL
Silja
Wiebrands
2ND
CLASSIC
COMPETITION WINNER LEVEL
Weronika
Olszak

2D/3D BROWN

3RD
CLASSIC
 COMPETITION WINNER LEVEL
Desislava
Slavova
1ST
2D/3D BROWN
 MASTER LEVEL
Hong
Holmes
2ND
2D/3D BROWN
MASTER LEVEL
Evelyne Te
Voortwis
3RD
2D/3D BROWN
 MASTER LEVEL
Maxime
Moret
1ST
2D/3D BROWN
 GRAND MASTER LEVEL
Ewa Janowska
2ND
2D/3D BROWN
GRAND MASTER LEVEL
Edit
Gerencser
3RD
2D/3D BROWN
 GRAND MASTER LEVEL
Silja 
Wiebrands
1ST
2D/3D BROWN
 COMPETITION WINNER LEVEL
Sagi
Szabina
2ND
2D/3D BROWN
COMPETITION WINNER LEVEL
Edyta
Kohling
3RD
2D/3D BROWN
COMPETITION WINNER LEVEL
Linda
Kiss

2D - 6D

MIXED VOLUME

1ST
2D-6D
MIXED
JUNIOR LEVEL
Margaretha
Frida
2ND
2D-6D
MIXED
JUNIOR LEVEL
Andrea
Whatley-Dale
3RD
2D-6D
MIXED
 JUNIOR LEVEL
Rachel
Rust
1ST
2D-6D
MIXED
MASTER LEVEL
Chiawen
Lei
2ND
2D-6D
MIXED
MASTER LEVEL
Monika
Jakubowska
3RD
2D-6D
MIXED
 MASTER LEVEL
Paulina
Mizgalska
1ST
2D-6D
MIXED
GRAND MASTER LEVEL
Alison
Lennox
2ND
2D-6D
MIXED
GRAND MASTER LEVEL
Ewa
Janowska
3RD
2D-6D
MIXED
 GRAND MASTER LEVEL
Ewlina
O'Neil
1ST
2D-6D
MIXED
COMPETITION WINNER LEVEL
Marta
Wielezynska
2ND
2D-6D
MIXED
COMPETITION WINNER LEVEL
Edyta
Kohling
3RD
2D-6D
MIXED
 COMPETITION WINNER LEVEL
Salina Vanes
Desislava Slavova

6D+

MEGA VOLUME

1ST
6D+
MEGA
MASTER LEVEL
Marta
Szafraniec
2ND
6D+
MEGA
MASTER LEVEL
Sofia Koutouratzi
3RD
6D+
MEGA
 MASTER LEVEL
Monika
Jakubowska
1ST
6D+
MEGA
GRAND MASTER LEVEL
Teddi
Toomer
2ND
6D+
MEGA
GRAND MASTER LEVEL
Sadie
Welder
3RD
6D+
MEGA
 GRAND MASTER LEVEL
Fitore
Kalludra
1ST
6D+
MEGA
COMPETITION WINNER LEVEL
Edyta
Kohling
2ND
6D+
MEGA
COMPETITION WINNER LEVEL
Agota
Pasztor
3RD
6D+
MEGA
 COMPETITION WINNER LEVEL
Ilona
Knap